Hayalet Avcıları: Öteki Dünya

Yönetmen: Jason Reitman
Oyuncular: Sigourney Weaver, Mckenna Grace, Bill Murray, Dan Aykroyd, Finn Wolfhard
Vizyon Tarihi: 19.11.2021
Süre: 123 Dakika
Tür: Komedi

Bekar ve mali zorluklarla mücadele halindeki bir anne olan Callie, çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte ölen babasından kalan eski eve taşınır. Bu durumdan hiç memnun olmayan Trevor yeni evindeki hayatına uyum sağlamakta zorlanmaktadır.

Bir gün evdeki eski eşyaları kurcalarken ilgisini çeken bazı ekipmanlar bulur. Bulduğu ekipmanlar büyükbabasına aitir. Ufak bir araştırmadan sonra Trevor büyükbabasının ilk Hayalet Avcıları ekibinin bir üyesi olduğunu fark eder. Kardeşi Phobe ve arkadaşlarıyla bu olağandışı mirasın peşinden giden Trevor bütün kasabayı içine alan tehlikeli olaylar silsilesinin fitilini ateşlemiştir.

1984 yılında o zamana kadar geçilmiş en pahalı komedi filmi olarak vizyona giren fantastik komedi filmi Hayalet Avcıları orta yaştaki pek çok kişinin gençlik yıllarına damgasını vurmayı başarmış bir filmdi. Bu hafta vizyona giren Hayalet Avcıları: Öteki Dünya filmi ise ilk versiyonu kadar iddialı olmasa da bizlere hem nostaljik dakikalar yaşatmayı hem de yepyeni ve heyecanlı bir hikayeyi eğlenceli bir yolla anlatmayı vaad ediyor.

Önceki İçerik Dune: Çöl Gezegeni
Sonraki İçerik Ginny and Georgia