Şu Anda Netflix’te Yer Alan En Popüler 10 Dizi – Nisan 2022

Rakiplerinin sayısı her geçen ay çoğalsa da Netflix platformu, gerek ülkemizde, gerekse dünyada popülerliğini korumaya devam ediyor. Platform bu başarısını tabi ki bünyesinde barındırdığı özenle seçilmiş kaliteli dizi ve filmlere borçlu. Bu listemizde 29 Nisan 2022 itibariyle Netflix Türkiye’de yer alan en popüler 10 diziyi sizler için derledik.

Asla Vazgeçme

Yıl: 2022
Tür: Gizem
Oyuncu Kadrosu: Magdalena Boczarska, Leszek Lichota Krzysztof Oleksyn
Konusu: Genç bir adam, arkadaşı öldükten hemen sonra ortafan kaybolunca, Varşova’nın varlıklı bir mahallesindeki hayat, ortaya çıkan sırlar ve yalanlarla yavaş yavaş altüst olur.

Elite

Yıl: 2022
Tür: Gizem
Oyuncu Kadrosu: Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Danna Paola
Konusu: Bir devlet lisesinin çökmesinin ardından, okulu yapanlar olaydan etkilenen üç öğrencinin seçkin bir özel okula gitmesini karşılayarak imajlarını düzeltmeye çalışır.

Bridgerton

Yıl: 2022
Tür: 
Romantik
Oyuncu Kadrosu:
Adjoa Andoh, Juli Andrews, Lorraine Ashbourne
Konusu: 
Bridgerton ailesinden birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu arıyor. Julia Quinn’in çok satan romanlarından esinlenildi.

Uysallar

Yıl: 2022
Tür: Drama
Oyuncu Kadrosu: Öner Erkan, Songük Öden, Haluk Bilginer
Konusu: Orta yaş bunalımına giren bir mimar, gizli bir punk hayatı yaşamaya başlarken ailesinin diğer fertleri de kendi kriz dolu hayatlarıyla boğuşur.

Lea’nın 7 Yaşamı

Yıl: 2022
Tür: Gizem
Oyuncu Kadrosu: Raika Hazanavicius, Khalil Gharbia, Marguerite Thiam
Konusu: Genç bir adama ait insan kalıntılarına rastlayan Lea, gözlerini 90’lı yıllarda açar ve bu gizemli ölümü engellemeye çalışırken sürekli farklı bedenlerde uyanmaya başlar.

Kardeş Payı

Yıl: 2015
Tür: Komedi
Oyuncu Kadrosu: Ahmet Kura, Murat Cemşir, Seda Bakan
Konusu: Büyük hayallerin peşinden koşan tesisatlı kardeşler metin ve Ali’nin hayatı, dünyayı değiştirecek bir icada imza atmalarıyla kökten değişir.

Bir Skandalın Anatomisi

Yıl: 2022
Tür: Suç
Oyuncu Kadrosu: Sienna Miller, Michelle Dockery, Rupert Friend
Konusu: Güçlü bir siyasetçi olan James’in eşi Sophie’nin ayrıcalıklı hayatı, skandal yaratacak sırların ortaya çıkması ve James’e korkunç bir suçlama yönetilmesiyle altüst olur.

Into The Night

Yıl: 2021
Tür: Bilimkurgu
Oyuncu Kadrosu: Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Mehmet Kurtuluş
Konusu: Gizemli bir kozmik olay dünyayı kasıp kavururken, kaçırılan bir gece uçağındaki yolcular ve uçuş ekibi, güneşe karşı bir yarışa girişir.

Palpito

Yıl: 2022
Tür: Gerilim
Oyuncu Kadrosu: Michel Brown, Ala Lucia Dominguez Sebastian Martinez
Konusu: Karısını öldüren organ kaçakçılığı örgütünden intikam almaya kararlı bir adam, onun kalbini taşıyan bir kadınla yakınlaşır.

Yakamoz S-245

Yıl: 2022
Tür: Bilimkurgu
Oyuncu Kadrosu: Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinççi, Ertan Saban
Konusu: Denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan deniz biyoloğu Arman, Dünya’yı altüst eden bir felaketin ardından mürettebatıyla birlikte ölüm kalım mücadelesi verir.

Önceki İçerik Doctor Strange 2, Henüz Vizyona Girmeden 42 Milyon Dolar Kazandı
Sonraki İçerik Zebun