Netflix’te Yer Alan En Popüler 10 Dizi – Aralık 2021

Netflix, gerek kendi orijinal yapımı olan diziler, gerekse dünyanın en çok beğenilen popüler dizilerini platformuna taşımaya devam ediyor. Bu içeriğimizde ülkemizde son dönemde son derece popüler hale gelen Netflix platformunda Aralık ayının son haftası itibariyle en çok ilgi gören dizileri sizler için derledik. İşte Netflix’te yer alan en popüler 10 dizinin listesi.

10. Lost in Space

Yıl: 2018
Tür: Bilimkurgu
Oyuncu Kadrosu: Molly Parker, Toby Stephens, Maxwell Jenkins
Konusu: Yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapan Robinsonlar, tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve gezegenden kaçmak için mücadele eder. Ama çevreleri gizli tehlikelerle doludur.

9. Titans

Yıl: 2018
Tür: Bilimkurgu
Oyuncu Kadrosu: Brenton Thawaites, Anna Diop, Teagan Croft
Konusu: Eski ortağı Batman ile yollarını ayıran Dick Grayson, bir akıl hocasına fazlasıyla ihtiyaç duyan bir grup sorunlu genç kahraman ile karşılaşır.

8. II. Dünya Savaşı: Zafere Yolculuk

Yıl: 2021
Tür: Belgesel
Konusu: II. Dünya Savaşı’nın önce gelen isimleri ve belirleyici dönüm noktalarına dair ayrıntılı bilgiler, sürükleyici tarihi çekimler ve uzman yorumları eşliğinde sunuluyor.

7. Kulüp

Yıl: 2021
Tür: Dram
Oyuncu Kadrosu: Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci
Konusu: 1950’lerin kozmopolit İstanbul’unda bir anne, sorunlu geçmişi yüzünden yetiştiremediği asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar.

6. Squid Game

Yıl: 2021
Tür: Gerilim
Oyuncu Kadrosu: Lee Jung-jae, Park Hae-soon, Wi Ha-jun
Konusu: Kolay yoldan para kazanmayı uman eş parasız ve çaresiz Gi-hun, esararengiz bir oyunda yer almayı kabul eder. İlk turun başında beklenmedik, korkunç bir olay gerçekleşir.

5. The Girl from Oslo

Yıl: 2021
Tür: Politik
Oyuncu Kadrosu: Anneke von der Lippe, Amos Tamam, Raida Adon
Konusu: Kızı kaçırılan Norveçli bir diplomat, eski arkadaşlarının ve büyük bir sırrın kızının serbest bırakılmasına yardımcı olacağı umuduyla Orta Doğu’ya gider.

4. Chicago Med

Yıl: 2015
Tür: Dram
Oyuncu Kadrosu: Colin Donnell, Torrey DeVitto, Oliver Platt
Konusu: “Chicago Fire” ve “Chicago P.D.”den uyarlanan dizide Chicago’daki bir hastanenin doktorları ve hemşireleri, acil serviste yaşanan dramlar ve tehlikelerle boğuşuyor.

3. La Casa De Papel

Yıl: 2017
Tür: Suç
Oyuncu Kadrosu: Ursula Corbero, Alvaro Morte, Itzar Ituno
Konusu: Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendiren sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesi’ne kilitler.

2. Emily in Paris

Yıl: 2021
Tür: Romantik
Oyuncu Kadrosu: Lilly Collins, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park
Konusu: Chicagolu pazarlama yöneticisi Emily Cooper, Paris’te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından iş, arkadaşlık ve aşkla uğraşırken macera dolu yeni yaşamını kucaklar.

1. The Witcher

Yıl: 2020
Tür: Fantastik
Oyuncu Kadrosu: Henry Cavill, Anya Chaltora, Freya Allan
Konusu: Mutastyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, nsanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

Önceki İçerik The Matrix Resurrections
Sonraki İçerik Netflix’te Yeni Yayınlanan Noel Filmi Önerileri