Yüzüklerin Efendisi Dizisinden Sauron Dahil 23 Karakteri Gösteren Poster Yayınlandı

Amazon, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisi için bir dizi yeni karakter posteri yayınladı. Yüzüklerin Efendisi, fantezi türünün en sevilen serilerinden birisi ve bu yıl televizyon tarihinin en büyük geri dönüşünü yapıyor. İlk olarak 2017’de geliştirilmeye başlanan, JJR Tolkien’in devasa Yüzüklerin Efendisi evreninin en son TV dizisi uyarlaması hakkında akıllarda hala pek çok soru işareti var. Dizi son yılların en çok ilgi çeken projesi olmakla kalmadı, aynı zamanda on derece pahalı bir proje oldu. Yapılan açıklamalara göre Amazon, beş sezon olarak planlanan Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri isimli dizi için 1 milyar dolardan fazla parayı gözden çıkarmış durumda.

Dizinin hikayesi, Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi’nden binlerce yıl önce yaşanan Orta Dünya’nın İkinci Çağına odaklanacak şekilde ayarlandı. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, birinci sezon boyunca, efsanevi yüzüklerin nasıl dövüldüğüne dair olayları anlatacak ve Sauron’un yükselişini konu edecek.

Son zamanlarda, dizi hakkında yavaş yavaş yeni önemli ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Dizi, 20’den fazla başrolden oluşan devasa bir oyuncu kadrosuna sahip olmasına rağmen, sadece Galadriel’i oynayan Morfydd Clark’ın bir görselini görme şansımız olmuştu. Ancak geçtiğimiz saatlerde Amazon tarafından Sauron dahil 23 karakteri bir nebze olsun gösteren yeni posterler yayınlandı. Posterlerde pek çok dizi karakterini, (ve bazı yüzükleri) ellerinde kılıç, orak v.b. nesneleri tutarken görebiliyoruz. Posterlerde ayrıca dizinin nihai yayın tarihinin de 2 Eylül 2022 olarak kesinleştiği görülüyor. Aşağıdan posterlere göz atabilirsiniz.

Önceki İçerik Merakla Beklenen Dilberay Filmi 4 Şubat’ta Vizyona Giriyor
Sonraki İçerik Çığlık Serisinin Hayranlarına Müjde: Altıncı Film Bu Yaz Çekilecek