Yerli Netflix Orijinal Komedisi Erşan Kuneri Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Mayıs ayının en çok beklenen yerli yapımı Erşan Kuneri dizisinin ilk resmi fragmanı yayınlandı. Cem Yılmaz’ın Gora film serisinin bir yan ürünü niteliğinde olan dizinin çekimleri Eylül 2021’de tamamlanmıştı.

Erotik film yapımcısı ve yönetmeni Erşan Kuneri’nin 70 ve 80’lerdeki hikâyesini konu alacak dizide Erşan Kuneri, farklı film türlerini denemek ve pornocu yaftasından kurtulmak için kollarını sıvıyor. Senaryosunu Meriç Aral’ın kaleme aldığı filmin yapımcılığını Saner Ayar üstlendi. Yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı dizinin başrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Netflix’in Mayıs ayı takvimi açıklandığında Erşan Kuneri dizisinin yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2022 olarak kesinleşmişti. Şimdi ise dizinin ilk resmi fragmanı yayınlandı Netflix Youtube hesabı üzerinden yayınlandı.

Fragmanda Erşan Kuneri’nin renkli kişiliği tekrar ön plana çıkarken, farklı film türleri çekmek için yaptığı denemelerin sonucunda ortaya çıkan komik hikayelerden bir kolaj sunuluyor. Mekanları, atmosferi ve kaliteli oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin fragmanı bir günde 560 bin kişi tarafından izlendi ve dizinin hayranları tarafından büyük beğeni topladı.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Önceki İçerik Netflix’e, Abonelerle İlgili Yatırımcılarını Yanılttığı İddiasıyla Dava Açılabilir
Sonraki İçerik Harry Potter Karakterleri Yapay Zekayla Hayat Buluyor