Yeni Yayınlanan Top Gun: Maverick Fragmanında Tom Cruise Yüksekten Uçuyor

1986 yapımı savaş filmi Top Gun filminin merakla beklenen devamı Top Gun : Maverick’in fragmanı yayınlandı. Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı bol aksiyon dolu film yüksekten uçmayı seven bir test pilotu ve eğitmeni olan Yüzbaşı Pete Mitchell’in sahaya dönüşünü anlatıyor.

Devam filminin kadrosunda Cruise’a çılgın düşman Iceman olarak geri dönen Val Kilmer eşlik ederken (en Teğmen Bradley “Rooster” Bradshaw rolüyle kadroya yeni eklenen kişi ise Miles Teller. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde ayrıca Penny Benjamin rolüyle Jennifer Connelly ile Amiral rolüyle Ed Harris yer alıyor.

Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Filmin resmi özeti şu şekilde;

“Donanmanın en iyi havacılarından biri olarak otuz yıldan fazla hizmet verdikten sonra, Pete “Maverick” Mitchell (Tom Cruise) ait olduğu yerdedir, cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve alışılmadık bir şekilde rütbe ilerlemesinden kaçar. Kendisini hiçbir canlı pilotun görmediği özel bir görev için Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi eğitirken bulan Mitchell, Maverick Teğmen Bradley Bradshaw (Miles Teller) ile karşılaşır. Maverick’in merhum arkadaşının oğlu ve Radar Engelleme Subayı Teğmen Nick Bradshaw, belirsiz bir gelecekle, geçmişinin hayaletleriyle ve en derin korkularıyla bir yüzleşmek zorunda kalır.”

Önceki İçerik Will Smith Tokat Skandalının Ardından Chris Rock’tan Özür Diledi
Sonraki İçerik Kendisine Afazi Teşhisi Konulan Ünlü Aktör Bruce Willis Oyunculuğu Bırakıyor