Walter White’ın Breaking Bad İç Çamaşırı Müzayedede 32.500 Dolara Satıldı

Bir Breaking Bad dizisinin belki de en ikonik objelerinden biri iç çamaşırı şirketi SAXX Underwear tarafından satın alındı. Son zamanlarda, Breaking Bad dizisinde kullanılan birçok eşya müzayedede satışa çıkarılmıştı ve satışta bulunan en ilginç öğelerden biri Bryan Cranston’ın canlandırdığı Walter White’a ait olan beyaz külotlardı. Bu satılanlar, aslında Cranston’ın pilot bölümde giydiği külot değil. Çünkü bu satılan külotlar dizi boyunca Walter’ın dolabında görünmek üzere bir çift olarak imal edilmiş olanlar. Walter White’ın çekimde giydiği külotun ise şimdi ne durumda olduğu bilinmiyor.

Müzayededen önce, külotların 5.000 dolara satılması bekleniyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde, müzayede sona erdi ve külotların tahminlerden çok daha yüksek bir fiyata satıldığı ortaya çıktı. Propstore tarafından açık artırmaya çıkarılan külotlar, 32.500 dolara kadar yüksek bir fiyata satıldı. Şirket kazanan teklifin sahibini açıklamasa da, SAXX Underwear, Twitter’daki bir gönderiyle eşyayı satın aldıklarını ve külotlar için planlarıyla ilgili daha fazla ayrıntıyı yakında açıklayacaklarını ima etti.

Breaking Bad Eşyaları Müzayedede Satılıyor

Son müzayedede satışa çıkan diğer eşyalar arasında Skyler White’ın sigara paketleri, Jesse Pinkman’ın bongu ve Walter White’ın “Leaves of Grass” kitabının yedek kopyası bulunuyordu. Daha önce de diziye ait diğer eşyalar müzayedede satılmıştı. Ocak ayında, Dizinin devam filmi olan El Camino’da kullanılan bir Chevrolet El Camino model araba New Mexico’da satılmıştı. İlginç bir şekilde, tamamen kullanılabilir olan bu araba, Walter White’ın külotlarından çok daha düşük bir fiyata 23.650 dolara satılmıştı.

Breaking Bad’in hala popüler olması nedeniyle bu tür eşyalara büyük ilgi var. Dizi, 2013’te beş sezonun ardından sona ermesine rağmen hayranlar tarafından izlenmeye devam ediyor. Spin-off dizisi Better Call Saul, kendi başarısını kanıtladı ve geçen yıl altı sezonluk yolculuğunu tamamladı. Breaking Bad evreninde başka televizyon dizileri veya filmler geliştirme konusunda herhangi bir plan bulunmuyor, ancak hayran kitlesi son derece sadık ve muhtemelen dizide yer alan diğer eşyaların da yüksek fiyatlarla müzayedede satışa çıkarılmasına tanıklık edeceğiz.

Önceki İçerik Quentin Tarantino Sineması: Kan ve Şiddetin En Estetik Hali
Sonraki İçerik Tom Medina