Uncharted’ın Yeni Posteri Holland, Wahlberg ve Banderas’ı Bir Araya Getiriyor

Şubat ayında vizyona girecek olan Uncharted filminin yeni posteri, Nathan Drake rolündeki Tom Holland ve Victor ‘Sully’ Sullivan rolündeki Mark Wahlberg’in de aralarında bulunduğu filmin ana kadrosunu bir araya getiriyor. Playstation’a özel oyun serisinin bir film uyarlaması, özellikle baş karakterin kimin oynayacağı konusundaki belirsizlik nedeniyle uzun süren bir prodüksiyon sürecinin son unda izleyicilerle buluşuyor. Oyunun hayranları tarafından yapılan eleştiriler de, Holland ve Wahlberg’in baş karakterler için yanlış seçimler olduğu yönündeydi. Hayranlar ayrıca filmin, oyunun kimliğini tam olarak yansıtmadığını iddia ettiler.

İlgili içerik

Tom Holland ve Mark Wahlberg’li Uncharted’dan Yeni Fragman Geldi

Bu sabah, Uncharted Twitter hesabı, maceraya uygun tropik bir mekanda baş karakterlerin bir araya geldiğini gösteren yeni bir poster yayınladı. Posterde Holland ve Wahlberg, Drake ve Sully olarak, Antonio Banderas ise filmin kötü adamı Moncada olarak yer alıyor. Ayrıca, Nate’in ikinci oyundaki sevgilisi Chloe Frazer rolünde Sophia Ali, filmin baş karakter kadrosunu tamamlıyor. Poster ayrıca, Tati Gabrielle’i Braddock adında, henüz pek bilinmeyen, ancak ana hikayenin ayrılmaz bir parçası olabilecek bir karakter olarak ön plana çıkarıyor.

Poster, özellikle serinin seyahat ve keşif temellerini çağrıştıran soluk bir haritadan oluşan arka planıyla Uncharted’ın hissiyatına oldukça uygun bir görünüme sahip. Bununla birlikte, poster filmle ilgili herhangi bir yeni bilgi içermediğinden veya filmin kalitesi hakkında bir fikir vermediğinden, bunun hayranların önyargılarını tersine çevirmesi epey zor görünüyor. Uncharted hayranlarının bu çabadan memnun olup olmayacağı veya bu filmin geçmişteki hayal kırıklığı yaratan diğer oyun uyarlamalarından biri olmaktan kurtulup kurtulmayacağı maalesef henüz belli değil.

Merakla beklenen macera filmi Uncharted’ın vizyon tarihi 11 Şubat 2022 olarak açıklanmıştı.

Önceki İçerik Uçuş Planı
Sonraki İçerik Denzel Washington Equalizer 3 ile Aksiyona Geri Dönmeye Hazırlanıyor