Üçüncü Fantastik Canavarlar Filmi Dumbledore’un Sırları’ndan Yeni Posterler

2022’nin en çok beklenen filmlerinden Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları’ndan, serinin hayranlarını büyüleyecek yeni karakter posterleri yayınlandı. Fantastik Canavarlar 3 karakter posterlerinin her biri, farklı bir büyücüyü ön plana çıkararak, bizlere son filmde kimlerle karşılaşmayı bekleyebileceğimize dair harika bir bakış açısı sunuyor.

Yeni Fantastik Canavarlar 3 karakter afişlerinin yayınlanmasının yanı sıra filmin oyuncularından Jude Law (Albus Dumbledore), Perşembe günü yeni bir fragmanın geleceğini söyleyerek hayranlara özel bir müjde verdi.

Paylaşımında söze “Herkese merhaba! Albus Dumbledore’u oynamak ne büyük bir ayrıcalık,” diye başlayan Law, şunları söyledi. “Dünyanın en güçlü büyücülerinden biri. Her zaman bir adım önde olan bir adam. İnsanlardaki iyiliğe inanan ve şifreli olsa da bilgece öğütler veren biri. Önümüzdeki 24 Şubat Perşembe günü, Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları için yeni bir fragman yayınlanacak.”

Film hakkında yorum yapmaktan oldukça keyif aldığı belli olan Jude Law sözlerine şöyle devam etti. “Harry Potter’da aşık olduğumuz efsanevi büyücünün şekillenmesine yardımcı olan bazı arka plan hikayelerinin bu filmde açıklanacağını söylemekten heyecan duyuyorum. Riskler onun için çok yüksek ve şimdiye kadarki en büyük sınavıyla yüzleşmesine yardım etmesi için beklenmedik bir kahraman ekibine ihtiyacı var. Şimdi, büyük şölene hazırlanmak için sizi Dumbledore’un ilk ordusuna katılmaya davet ediyoruz. En sevdiğiniz cosplay, hayran çizimleri, dövmeler ve alıntılar – Dumbledore ile ilgili her şeyi bizimle paylaşın. Albus Dumbledore’un – hepimizin aşık olduğu bu harika karakterin tadını çıkarın.”

Yeni Fantastik Canavarlar 3 karakter posterlerine aşağıdan göz atabilirsiniz:

Mads Mikkelsen – Gellert Grindelwald
Ezra Miller – Credence Barebone
Alison Sudol – Queenie Goldstein
Poppy Corby – Tuech Vinda
Maria Fernanda Cândido – Vicência Santos
Oliver Masucci – Anton Vogel
Dave Wong – Liu Tao
Aleksandr Kuznetsov – Helmut
William Nadylam – Yusuf Kama
Richard Coyle – Aberforth

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları’nda Profesör Albus Dumbledore, güçlü, karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ın büyücülük dünyasının kontrolünü ele geçirmek için harekete geçtiğini biliyor. Onu tek başına durduramayan Dumbledore, büyücü ve cadılardan oluşan gözü pek bir ekibi yönetmesi için büyücü bilimci Newt Scamander’ı (Eddie Redmayne) görevlendirir. Çok geçmeden Grindelwald’ın büyüyen karanlık gücüyle çatışırken bir dizi eski ve yeni canavarla karşılaşırlar.

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları 15 Nisan 2022’de vizyona girecek. Film, Harry Potter filmlerinin bir yan ürünü olarak Fantastik Canavarlar hikayesini devam ettiriyor.

Önceki İçerik 6 Numaralı Kompartıman
Sonraki İçerik Mavzer