Tom Holland ve Mark Wahlberg’li Uncharted’dan Yeni Fragman Geldi

Tom Holland ve Mark Wahlberg’in başrolünde yer aldığı aksiyon macera filmi Uncharted’ın, yepyeni bir fragmanı yayınlandı. 18 Şubat 2022’de sinemalarda gösterime girecek olan film, baştan sona kesintisiz bir heyecan deneyimi vaat ediyor. Dünya çapında büyük başarı yakalayan Uncharted’ın sinema uyarlaması olan film yapımcı şirket Sony ve PlayStation Productions tarafından izleyicilerin beğenisine dunuluyor. Fragmanda Wahlberg ve Holland’ın karakterlerinin uzun süredir kayıp olan bir hazineyi ararken, heyecanlı kovalamaca sahneleriyle, tuzaklı bulmacaları çözerken ve hatta yeryüzünden yüzlerce metre yüksekte gerçekleşen bir gemi savaşıyla hayatlarının macerasına atıldıklarını görüyoruz.

Oyuncu kadrosunda Holland ve Wahlberg’in başı çektiği ve gizemli ve ölümcül bir hazine avına atılan maceracıların hikayesini anlatan bu komedi ve aksiyon dolu filmde Sophia Ali, Tati Gabrielle ve Antonio Banderas yer alıyor. Venom ve Zombieland filmlerinin yönetmeni Ruben Fleischer, yönetmen koltuğuna oturuyor. Önceki filmlerine benzer şekilde, içerisine iyi bir zamanlamayla yerleştirilmiş komedi unsurlarıyla film seyirciyi fazlasıyla gererken aynı zamanda güldürmeyi de başarıyor. Filmin senaryosu Rafe Judkins (The Wheel of Time), Art Marcum (Masters Of The Universe) ve Matt Holloway (Transformers: The Last Knight), Judkins’in kaleme aldığı bir hikayeye dayanıyor.

Uncharted’ın yapımcılığını Charles Roven (The Suicide Squad), Avi Arad (Örümcek Adam: No Way Home), Alex Gartner (The Upside of Anger) ve Ari Arad (Iron Man), Fleischer, Holland, Holloway, Marcum, Robert J. Dohrmann (The Way Back), David Bernard , Asad Qizilbash , Carter Swan (The Last of Us), Neil Drunkmann (The Last of Us) ve Evan Wells gibi büyük filmlere imza atmış çok sayıda isim üstleniyor.

Tom Holland’ın şu anda vizyonda olan filmi Spider-Man: No Way Home gibi gişe rekorları kırmaya aday olan Uncharted, 18 Şubat 2022’de sinemalardaki yerini alacak. Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Önceki İçerik John Wick Bölüm 4 Teaser’ı Yayınlandı, Ancak Kötü Bir Sürpriz Var
Sonraki İçerik Dalgalar ve İzler