The Unforgivable, Sandra Bullock’un En İyi 10 Film Arasındaki 2. Netflix Filmi Oldu

Sandra Bullock, 2018’deki Bird Box’tan sonra yeni filmi The Unforgivable ile ikinci kez Netflix’in tüm zamanların En İyi 10 listesine girdi. ilk olarak 2018 yılında, Oscar ödüllü aktrisin, gözlerine bakan herkesin dehşet verici bir şekilde intihar etmesine neden olan canavarlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada geçen gerilim filmi Bird Box, Netflix’in en çok izlenen filmi olmuştu. Bu film eleştirmenlerden hem iyi hem de kötü eleştiriler alırken, Netflix’in tarihinde en çok izlenen Netflix orijinal yapımı olmuştu, ancak kısa süre önce Red Notice tarafından tahttan indirilmişti.

Bullock, Bird Box’tan sonra oynadığı ilk filminde, bir polis memurunu öldürmekten 20 yıl yattıktan sonra hapisten yeni çıkan bir kadını canlandırdığı merak uyandıran filmi The Unforgivable ile Netflix’e geri döndü. Mahkumiyeti sonrası rehabilitasyon sürecindeki Ruth Slater’ın, topluma yeniden karışma girişimleri, intikam planları ve adaletsiz bir şartlı tahliye sistemi tarafından yoluna çıkan engelleri anlatan film, 2009 yapımı İngiliz mini dizisi Unforgiven’a dayanıyor. Yönetmen Nora Fingscheidt ve yazarlar Peter Craig, Hillary Seitz ve Courtenay Miles tarafından hayata geçirilen filmin oyuncuları arasında Vincent D’Onofrio, Jon Bernthal, Richard Thomas, Linda Emond, Aisling Franciosi, Rob Morgan ve Viola Davis yer alıyor.

Variety dergisine göre, The Unforgivable’ın izlenme sayıları belli oldu ve film, Netflix’in tüm zamanların en çok izlenen 10 filmi arasına girmeyi başardı. Bugüne kadar, The Unforgivable 186.900.000 saat görüntülendi ve bu rakamın yalnızca, ilk 28 güne ait olduğu düşünüldüğünde önümüzdeki günlerde çok daha yüksek rakamlara ulaşması bekleniyor. Sandra Bullock’un son filmi, 280.020.000 saatten fazla izlenen 2018 yapımı diğer Bullock filmi Bird Box’a epey bir yaklaşmış görünüyor ve onu listedeki En İyi 10 Film listesindeki iki filmde birden oynayan tek oyuncu yapıyor.

Önceki İçerik Loop
Sonraki İçerik Bryan Cranston Superman Spin-off’unda Lex Luthor’u Oynayabilir mi?