Stranger Things Dördüncü Sezon Karakter Posterleri Yayınlandı

Netflix, Joyce Byers (Winona Ryder), Chief Hopper (David Harbour) ve herkesin en sevdiği komplo teorisyeni Murray Bauman’ın (Brett Gelman) yer aldığı Stranger Things’in 4. Sezonu için yeni bir grup karakter posteri yayınladı. Yayınlanan karakter posterleri, Stranger Things 3. Sezon finalinden bu yana Hopper’ın tutulduğu Rus hapishanesinde görünen her oyuncuyu gösteriyor.

Stranger Things’in merakla beklenen 4. Sezonu, Upside Down’dan gelen yeni bir kötülükle savaşmak için Hawkins’e geri dönen Eleven (Millie Bobby Brown) ve çetesini takip ediyor. Devam sezonunda Joyce, Hopper’ı soğuk Sibirya esaretinden kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Yayınlanan yeni karakter posterlerinin de gösterdiği gibi, Murray, Joyce’un görevini yerine getirmesine yardım etmek için geri dönecek gibi görünüyor. Dizide bu kadar çok trajedi yaşanırken, Netflix’in Stranger Things’in en komik karakterlerinden birini öne çıkarmaya karar vermesi güzel bir gelişme.

Stranger Things’in 4. Sezonu’nun fragmanı, hayranların üzerine kafa yorması için önemli bilgiler içerse de, gelecek sezon hâlâ gizemini koruyor. İlk olarak, Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) ve Will’in (Noah Schnapp) Hawkins’ten uzakta yeni hayatlarına uyum sağlamaya çalıştıklarını biliyoruz. Sonra, Max Mayfield (Sadie Sink) hala ölen kardeşi Billy’nin (Dacre Montgomery yasını tutuyor.

Dördüncü sezon fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Netflix, Merakla Beklenen Stranger Things Dördüncü Sezon Fragmanını Yayınladı

Stranger Things, 2016’da yayınlanmasının ardından kısa sürede Netflix’te en çok izlenen orijinal yapımlardan biri haline geldi. Dizinin üçüncü sezonu 2019’da yayınlanmıştı, bu da hayranların küçük Hawkins kasabasına geri dönmeden önce üç uzun yıl beklemesi gerektiği anlamına geliyor. 4. Sezon, Duffer Brothers, Caitlin Schneiderhan, Paul Dichter, Kate Trefry ve Curtis Gwinn’in yazar olarak görev yaptığı, yaratıcılar The Duffer Brothers, Shawn Levy ve Nimród Antal tarafından yönetilen bölümleri içerecek.

Sezonda ayrıca Steve Harrington (Joe Keery), Robin Buckley (Maya Hawke) ve Nancy Wheeler (Natalia Dyer) geri dönüyor. Diğer oyuncular arasında Charlie Heaton, Priah Ferguson, Brett Gelman, Cara Buono, Matthew Modine ve korku ikonu Robert Englund gibi isimler yer alıyor.

Stranger Things’in 4. Sezonu, bu yıl Netflix’e 2 cilt halinde yayınlanacak. 1’inci cilt, 27 Mayıs’ta yayınlanırken, 2’nci cilt bir aydan biraz daha fazla süre sonra, 1 Temmuz’da sevenleriyle buluşacak.

Yayınlanan karakter posterlerini aşağıda görebilirsiniz.

Önceki İçerik Kült Korku Filmi The Shining’de Kullanılan Balta, Müzayedede 175 Bin Dolara Satıldı
Sonraki İçerik Şu Anda Netflix’te Yer Alan 10 Kaliteli Bilimkurgu Filmi – Mayıs 2022