Sony, CinemaCon Etkinliğinde Hayalet Avcıları 5’in Geleceğini Onayladı

Büyük stüdyoların ülke çapındaki sinema sahiplerine çok yakın gelecekte vizyona girecek filmleri lanse ettiği bir etkinlik olan CinemaCon, dün Las Vegas’ta başladı. Etkinlikte aynı zamanda stüdyolar tarafından, henüz hayata geçirileceği kesin olmayan projeleriyle ilgili küçük ipuçlarının da verilmesi de adettendir. Sony Pictures’ın, gerçekleştirdiği sunumlarında yaptığı en önemli duyurulardan biri de Hayalet Avcıları 5’in yolda olduğunun doğrulanması oldu.

Proje hakkında kelimenin tam anlamıyla bildiğimiz tek şey bu. Filmin konusunun ne olabileğiyle ilgili herkes farklı bir tahminde bulunuyor. Ancak geçen yılki Hayalet Avcıları: Öteki Dünya filmi, hem eleştirmenler hem de serinin hayranları tarafından epey beğenildiği için bu duyuru pek sürpriz olmadı. Hayalet Avcıları: Öteki Dünya, 75 milyon dolarlık bütçesiyle, dünya çapında elde ettiği 197 milyon dolarlık gelirle kendi çapında başarılı bir performans göstermişti.

Film, 2016’da yayınlanan ve pek beğenilmeyen serinin üçüncü filminin ardından nostaljik bir güven tazeleme görevi görürken, aynı zamanda kendi başına benzersiz bir şekilde eğlenceli bir filmdi. Korku unsurlarını da seriye geri getiren film, yaşayan eski Hayalet Avcıları ekibini bizlerle buluştururken yeni oyuncularla hikayeye ayrı bir lezzet katmayı başardı.

Henüz, Hayalet Avcıları 5’in konusu veya oyuncuları hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Bununla birlikte, bildiğimiz şey, dördüncü filmin favori karakterlerimizden bazılarını geri getirdiği ve bir devam filminin yakında vizyonda olacağını bilmenin verdiği mutluluk oldu. Muhtemelen bir süre daha film hakkında güncelleme almayacağız, ancak sonucunda güzel bir iş çıkacağını umarak beklemek her türlü sinemaseverlerin yakından bildiği bir duygu.

Önceki İçerik Amber Heard’ın Aquaman 2’den Çıkarılması İçin 1.9 Milyon İmza Toplandı
Sonraki İçerik Çizgi Romandan Uyarlanan En İyi 10 Netflix Orijinal Yapımı