Şahan Gökbakar’dan Hayranlarına Recep İvedik 7 Müjdesi

Tüm zamanların en çok gişe yapan Türk yapımı film serisi olan Recep İvedik’in 7’inci devam filmi geliyor. Komedyen Şahan Gökbakar’ın 2008 yılında hayata geçirdiği ilk Recep İvedik filminden bu yana milyonlarca Türk sinemaseveri salonlara çekmeyi başaran serinin yedinci ve son filmi için senarist ve başrol oyuncusu Gökbakar tarafından düğmeye basıldı.

Tüm zamanların en çok gişe yapan Türk filmleri sıralamasında 7.437.050 kişilik gişe rakamıyla ilk sırada yer alan Recep İvedik 5 ve onu 7.369.098 kişiyle takip eden Recep İvedik 4 filmlerinin yanı sıra, serinin tüm filmleri 3 milyon izleyici rakamını geçmeyi başarmıştı. Serinin toplam seyirci sayısı ise 30 milyonu geçmiş durumda.

Şahan Gökbakar, bu sabah resmi instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla Recep İvedik 7 üzerinde çalıştığını duyurdu. Hayranlarını oldukça heyecanlandıran bu paylaşımda Gökbakar yayınladığı bir videoda “Geliyor Gelmekte Olan… Recep is coming 😁👑#recepivedik” açıklaması yer aldı. Ayrıca videonun sonunda Gökbakar’ın Recep İvedik 7’nin senaryosunu yazmaya başladığı görülüyor.

Önceki İçerik Tek Oyuncunun Başrolünde Yer Aldığı 5 Kaliteli Film
Sonraki İçerik Squid Game Yapımcısından İkinci Sezon İçin Hayal Kırıklığı Yaratan Güncelleme