Netflix, Merakla Beklenen Stranger Things Dördüncü Sezon Fragmanını Yayınladı

Netflix, Stranger Things’in uzun zamandır beklenen dördüncü sezonunun fragmanını yayınladı. Son 24 saattir devam eden alaycı bir geri sayımın ardından nihayet yeni sezonun ilk fragmanı geldi ve dizinin hayranlarının merakı bir nebze olsun giderildi.

İlk üç sezonunda, Stranger Things, Hawkins sakinlerinin Upside-Down yaratıklarından gelen büyük tehditle karşı karşıya olduğunu anlattı. Ancak bu sefer hikaye, Hawkins kasabansıın sınırlarını aşacak kadar büyüdü, bu da yeni sezonda çok daha geniş kapsamlı bir maceranın bizleri beklediği anlamına geliyor. Önceki sezonlar kendi hikayelerini anlatırken, Upside-Down’ın ne olduğu, nasıl ortaya çıktığı ve Eleven ile aynı şekilde kullanılan diğer tüm deneklere ne olduğu hakkında sorular vardı ve bunlar hala geçerliliğini koruyor. Dizi beşinci sezona doğru ilerlerken, 27 Mayıs’ta başlayacak olan sondan bir önceki sezondan biraz daha gizem bekleyebiliriz.

Dizinin yaratıcıları The Duffer Brothers, bu sezonun başlangıçta planlanandan çok daha uzun olduğunu açıkladılar ve bunun nedeninin, hikayenin sonunun yakınlaşması olduğunu söylediler. Zira, hala anlatacak çok hikaye var. Deadline’ın Contenders Television panelinde diziyi tartışan Matt Duffer, bu sezon hayranlarına vermeye başlamak istedikleri cevapları açıkladı. Duffer şöyle konuştu;

“Sezonun ne kadar büyüyeceğini bilmiyorduk ve bu sezon anlatmak istediğimiz hikayenin yarısına gelene kadar fark etmemiştik bile. Game of Thrones atıfta bulunduğumuz şeylerden biri, ama aynı zamanda bizim için asıl önemli olan ilhamlar, çünkü gerçekten izleyiciye bazı cevaplar vermeye başlamak istedik.”

Merakla beklenen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Önceki İçerik Brie Larsson Hızlı ve Öfkeli 10’un Kadrosuna Katıldığını Duyurdu
Sonraki İçerik Müziklerini Ennio Morricone’nin Yaptığı En Kaliteli 5 Film