Matrix Resurrections’tan Yeni Poster

Warner Bros., yeniden biraraya gelen karakterleri Neo (Keanu Reeves) ve Trinity’yi (Carrie-Ann Moss) gösteren The Matrix Resurrections filmi için yeni bir poster yayınladı.

The Matrix Resurrections filminden yayınlanan son poster, Neo ve Trinity’yi yeniden bir araya getiriyor. Keanu Reeves ve Carrie-Ann Moss , 1999’dan 2003’e kadar yayınlanan orijinal Matrix üçlemesinin başrolleriydiler. Şimdi, bu ikili Lana Wachowski’nin kardeşi olmadan yönettiği serinin dördüncü filminde yeniden bir araya geliyorlar. Reeves ve Moss ile birlikte Jada Pinkett Smith, önceki filmlerde olduğu gibi Niobe yeniden rolünü üstleniyor. Onlara yeni katılan isimler ise Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas ve Christina Ricci oldu.

The Matrix Revolutions’ın yirmi yıl sonrasında geçen serinin dördüncü filmi, Reeves’in baş karakteri Neo’ya odaklanmaya devam edecek. Ancak Neo, San Francisco’da doğum adı Thomas A. Anderson ile görünüşte sıradan bir hayat yaşamakta ve önceki filmlerin olaylarını hatırlamıyor gibi görünmektedir. Ta ki Morpheus ona zihnini serbest bırakan ve gerçeğe, yani Matrix’e açan kırmızı hapı sunana kadar. İlk filmde rol alan Laurence Fishburne rolüne geri dönmeyecek olsa da Abdul-Mateen, Morpheus’un geç halini başarıyla canlandırıyor.

Warner Bros., The Matrix Resurrections filmi için “Kaynağa geri dön” sloganını gösteren yepyeni bir poster yayınladı. Tanıtım afişinin kendisi, arka planda serinin imzası niteliğindeki dijital veri yağmurunun önünde deri takımları içinde geri dönen iki ana karakter Neo (Reeves) ve Trinity (Moss) ön plana çıkıyor. 24 Aralık’ta ülkemizde vizyona girecek filmin son posterine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Önceki İçerik Guillermo Del Toro’nun Kabus Sokağı Filminden Yeni Fragman
Sonraki İçerik Eternals Dünya Çapında 300 Milyon Dolarlık Hasılata Ulaştı