Kesişme: İyi ki Varsın Eren Filminin Haftasonu Gişe Rakamları Belli Oldu

11 Ağustos 2017 tarihinde memleketi Trabzon’da PKK’lı teröristler tarafından erzak çaldığını güvenlik güçlerine ihbar eden ve bölgedeki çatışma sırasında şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün şehadet haberi tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu. Eren’in 20. yaş gününde gösterime giren Kesişme: İyi ki Varsın Eren filminin ilk hafta sonu seyirci rakamları ise belli oldu. Ülke genelinde 509 salonda izleyiciyle buluşan film, ilk hafta sonu (31 Aralık – 2 Ocak) büyük bir ilgiyle karşılaştı ve 190.387 kişi tarafından izlendi. Bu izlenme rakamı ile film, ülkemizde pandemi döneminde ilk hafta sonunda en çok izlenen film unvanını kazandı.

Trabzon Maçka’da teröristlerle yapılan çatışma sırasında hayatını kaybeden 15 yaşındaki Eren Bülbül ile 41. Yaş gününde 41 mermiyle şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hikayesini konu konu alan filmin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu üstlendi. oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Rahman Beşel, Emir Çiçek, Mutlunur Lafçı, Alayça Öztürk Gidişoğlu gibi isimlerin yer aldığı filmin yapımcısı Ayla ve Müslüm filmlerinden de hatırlayacağımız Mustafa Uslu.

İlgili içerik.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren (Vizyondakiler)

İlk hafta sonu yakaladığı 190.387 kişilik gişe rakamıyla Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmi şimdiden 4.663.410 TL’lik hasılat getirisi elde etmiş oldu. Özellikle pandemi nedeniyle sinemalara olan ilginin oldukça azaldığı bir dönemde önemli bir seyirci ilgisiyle karşılaşan film yüzleri güldürmeyi başardı. TRT ve Dijital Sanatlar’ın prodüksiyon desteğini arkasına alan yapım için ülke çapında büyük bir reklam kampanyası yürütülüyor. Bu durum da önümüzdeki günlerde seyirci ve hasılat rakamlarının katlanarak artması ihtimalini yükseltiyor.

Filmin seansları için tıklayınız.

Önceki İçerik Keanu Reeves Matrix’ten Aldığı Ücretin Yüzde 70’ini Hayır Kurumlarına Bağışlamış
Sonraki İçerik Dilberay Filminden Yeni Fragman Yayınlandı