Johhny Depp, Karayip Korsanları’na Geri Dönmesinin Mümkün Olmadığını Açıkladı

Aktör Johnny Depp, mahkemeye sunduğu savunmasında, Disney’in kendisini Karayip Korsanları serisindeki ikonik Jack Sparrow rolüne geri dönmeye ikna edecek hiçbir şey sunamayacağını belirtti. Depp’in itirafı, sürmekte olan 50 milyon dolarlık dava sürecinde eski karısı Amber Heard’a karşı açılan karalama davasındaki çapraz sorgu sırasında geldi.

Amber Heard’ın avukatı Ben Rottenborn, yargılama sırasında Depp’e “Gerçek şu ki Bay Depp, Disney size 300 milyon dolarlık bir teklifle gelseydi, bu dünyadaki hiçbir şey geri dönüp bir Karayip Korsanları filminde Disney’le çalışmanızı sağlayamazdı? Doğru mu?” şeklinde bir soru yöneltti. Ünlü aktörün cevabı ise “Bu doğru Bay Rottenborn.” şeklinde oldu.

2018’de Amber Heard, Washington Post’a verdiği bir röportajda maruz kaldığını iddia ettiği istismarı detaylandırarak anlatmış ve bu röportaj dünya çapında büyük ilgi toplamıştı. Bunun üzerine Depp, röportajda iddia edilen hiçbir şeyi kabul etmemiş ve yayınlanan yazının kariyerine büyük zarar verdiği gerekçesiyle eski karısına iftira davası açmıştı. Gerçekten de Depp, olayın dünya çapında duyulması sonrasında Karayip Korsanları 6 ve Fantastik Canavarlar 3 gibi filmlerdeki başrollerini kaybetmişti. Johny Depp sözlerine söyle devam etti:

“Bayan Heard’ın sözlerinin, benim adımdan bahsetseler de bahsetmeseler de, benim kariyerim üzerinde olumsuz bir etkisi olduğunu düşünmemek tam bir aptallık olurdu. Üstelik herkes biliyor ki bu suçlamalar bana karşı yapıldı.”

“Daha önce bir davayı kaybettim. Ancak bu davanın sonucu ne olursa olsun, kalan ömrüm boyunca mücadelemi sürdüreceğim. Onu (Amber Heard) beni karalamak ve kariyerimi sona erdirmek için yaptığı çeşitli sahtekarlıklar nedeniyle dava ediyorum.”

Johnny Depp ve Amber Heard arasında süren dava bir süredir kilitlenmiş durumda ve davanın yakın zamanda çözülmesi beklenmiyor. Sonucun ne olacağını birlikte bekleyip göreceğiz.

Önceki İçerik Harry Potter Film Serisinin Devamı İçin Lanetli Çocuk Filmine İhtiyacı Var
Sonraki İçerik Aaron Paul, Bryan Cranston’dan Yeni Bebeğinin Vaftiz Babası Olmasını İstedi