Harry Potter 20. Yıl Özel Bölümünün Fragmanı Yayınlandı

HBO Max, yaklaşan Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts’a Dönüş özel gösterimi için yeni bir teaser yayınladı. Yayın etkinliği, Harry Potter film serisinin önde gelen üçlüsü Daniel Radcliffe , Rupert Grint ve Emma Watson da dahil olmak üzere filmlerin önde gelen bazı oyuncularını serinin ilk filmi Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın 20. yıl dönümünü kutlarken bir araya getirecek.

50 saniyelik video, aktörler Robbie Coltrane (Hagrid), Matthew Lewis (Neville Longbottom) ve Mark Williams’ın (Arthur Weasley) geri dönüşlerini gösteriyor ve her biri onları yeniden Hogwarts’a katılmaya davet eden mektuplar alıyor. Bu mektuplar, kitaplarda ve filmlerde 11 yaşına gelen çocukların Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda okumaya hak kazandıklarını müjdeleyen mektuplara benzeyecek şekilde tasarlanmış. Videoda ayrıca Harry ve arkadaşlarının Hogwarts Ekspresi’ne bindiği Platform 9-3/4’i de tekrardan görüyoruz.

20. yıla özel bölüm “tamamen yeni ve detaylı röportajlar ve oyuncularla yapılan konuşmalar aracılığıyla büyüleyici bir hikaye anlatacak” ve hayranlarına “tüm zamanların en sevilen film serilerinden birinde yer alan büyülü bir karakter olmanın nasıl bir his olduğunu birinci gözden hissettirmeye çalışacak. 2001 ve 2011 yılları arasında vizyona giren sekiz filmden oluşan Harry Potter serisi, tüm zamanların en çok hasılat yapan film serileri arasında yer alıyor. Ayrıca seride yer alan bir kitap olan “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” ve onun yazarı Newt Scamander’ın maceralarını anlatan beş filmlik bir spin-off serisinin üçüncü bölümü de 2022 yılı içinde vizyona girecek.

Harry Potter 20. Yıla Özel: ​​Hogwarts’a Dönüş , Warner Bros. Unscripted Television tarafından Warner Horizon ile birlikte ikonik Warner Bros. Studio Tour London—The Making of Harry Potter’da televizyona uyarlandı. Özel bölümün yürütücü yapımcılığını Casey Patterson üstleniyor ve 1 Ocak’ta HBO Max’te yayınlanacak.

Teaser videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Önceki İçerik Brad Pitt ve Yönetmen Joe Kosinski Formula 1 Filmi İçin Bir Araya Geliyor
Sonraki İçerik Son 20 Yılın “En İyi Yönetmen” Oscar’ı Sahibi Filmleri