Harry Potter 20. Yıl Özel Bölümünden Poster Yayınlandı

Bu yıl dünyanın en çok satan romanlarından olan fenomen seri Harry Potter’ın beyaz perdeye uyarlanmasının 20. yıl dönümü. Seri hem kitapları hem de filmleriyle dünya çapında büyük satış başarısı elde etti. Hikayede yer alan bir çok büyülü sözcüğü gerçek hayattaki sözlüklere soktu ve günümüzdeki pek çok filme ve oyuna esin kaynağı olmaya devam ediyor. Bu sene sonunda, yeni yılın ilk saatlerinde HBO Max büyük bir sürprize imza atarak, Harry Potter 20. Yıl Özel: Hogwarts’a Dönüş adı altında yayınlayacağı özel bir bölümle 20. yılı kutlamak üzere filmin oyuncularını tekrar bir araya getiriyor. HBO Max, yayınlanmasına İki haftadan az bir süre kala bu muhteşem buluşma bölümüne ait bir poster yayınladı. İşte çeteyi yeniden bir araya getiren poster!

Özel bölümle aramıza geri dönen oyuncular arasında Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis ve Evanna Lynch yer alıyor.

Özel bölümün fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Harry Potter 20. Yıl Özel Bölümünün Fragmanı Yayınlandı

Harry Potter filmlerinin dağıtımcısı Warner Bros. Global Başkanı Tom Ascheim, bu özel etkinlikle ilgili yapılan orijinal duyuruda “Harry Potter ve Felsefe Taşı filminin çıkışından bu yana inanılmaz bir yolculuk oldu ve bu olağanüstü ve birbirine bağlı evrenin nasıl gelişip evrimleştiğine tanık olmak en hafif tabiriyle büyülüydü” diye konuşuyor ve devam ediyor. “Yayınlanacak özel bölüm, bu kültürel fenomenin hayatına dokunduğu herkese bir saygı duruşu niteliğindedir – bu olağanüstü film serisine yüreklerini ve ruhlarını katan yetenekli oyuncu kadrosu ve ekipten, 20 yıl sonra Büyücü Dünyası ruhunu canlı tutmaya devam eden tutkulu hayranlara kadar. “

Harry Potter 20. Yıl Özel: Hogwarts’a Dönüş özel bölümü yeni yılın ilk saatlerinde HBO Max’te yayınlanacak.

Önceki İçerik Emily in Paris
Sonraki İçerik Matrix 4’ten Önce Orijinal Üçleme Hakkında Bilmeniz Gerekenler