Harry Potter 20. Yıl Özel Bölümünden İlk Fotoğraf Geldi

HBO Max, Harry Potter 20. Yıl Özel: Hogwarts’a Dönüş setinden ilk görüntüyü yayınladı ve Potterhead’lerin merakla beklediği Muhteşem Üçlü’nün yeniden bir araya gelmesine ilişkin ilk fotoğrafı paylaşmış oldu. Fotoğrafta Kasım 2001’de vizyona giren Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın 20. yıldönümü kapsamında bir araya gelen Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson, Gryffindor ortak salonunda sohbet ederken görülüyor. Watson, Grint ve Radcliffe’in arasında oturuyor, üçlü oldukça keyifli görünüyor, muhtemelen Harry, Ron ve Hermione’ye hayat verdikleri on yılı anımsayarak geçmişi yad ediyorlar.

20. Yıldönümü özel bölümü için ekran karşısına geri dönen tek oyuncular bu üçlü değil. Harry Potter hayranları için Hogwarts’a geri dönecek olan diğer önemli yıldızlar arasında henüz açıklanmayan oyuncular hariç olmak üzere Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, ve Evanna Lynch yer alıyor.

Harry Potter 20. Yıl Özel: Hogwarts’a Dönüş, Warner Bros. Studio Tour London’da filme alınan senaryosuz bir yapım olarak tasarlandı. Şimdilik, HBO Max, bu özel bölümü bir retrospektif olarak tanımlıyor, oyuncularla yapılan röportajlar ve sohbetleri içeriyor. Özel bölümün baş yapımcıları arasında Casey Patterson Entertainment’tan Casey Patterson ve Pulse Films yer alıyor.

Harry Potter, hem kitapları hem filmleriyle de özellikle bir kuşağın hayatında yadsınamaz bir iz bıraktı ve bu planlanan yeniden bir araya gelme olayı serinin hayranları için duygusal anlar yaşatmaya aday. Büyük buluşmanın bu hafta başında yayınlanan ilk fragmanında, oyuncuların aldıkları Hogwarts mektuplarıyla büyülü okula tekrar çağrıldıklarını gösteren sahneleri yer alıyordu. Dün yayınlanan fotoğrafta ise serinin ana kahramanları ilk kez bir arada görüldüler. Harry Potter 20. Yıl Özel: Hogwarts’a Dönüş, 1 Ocak 2022’de yalnızca HBO Max’te yayınlanacak.

Önceki İçerik Henry Cavill Yeniden Superman Olmak İçin Telefon Bekliyor
Sonraki İçerik Fear The Walking Dead Sekizinci Sezon Onayını Aldı