Fear The Walking Dead Sekizinci Sezon Onayını Aldı

Ünlü korku dizisi The Walking Dead hakkında haberler, son gelişmeler ve bölümlerin tartışıldığı bir program olan Talking Dead’in son bölümünde, serinin Spin-off’u Fear The Walking Dead’in yeni sezon için onay aldığı ve hayranların favorisi Madison Clark karakterini canlandıran Kim Dickens’ın diziye geri döneceği duyuruldu. Dickens’ın ilk olarak Sezon 7’nin ikinci yarısında görüneceği, Sezon 8 başladığında ise kadroda düzenli olarak yer alacağı belirtildi.

Duyuru ile birlikte, AMC tarafından Sezon 7’nin ikinci yarısı için kısa bir teaser videosu yayınlandı. Videoda, Victor Strand’ın (Colman Domingo) Alicia Clark’a (Alycia Debnam-Carey) “Senin ordun varsa, benimki de var.” diye meydan okuması ile birbirlerine karşı büyük bir savaş hazırlığı içinde oldukları görülüyor.

Yeni sezonla birlikte diziye geri dönecek olan Madison, 4. Sezonun sonundan bu yana Fear the Walking Dead’de yer almıyordu ve Talking Dead’de konuşulduğu üzere grubunu bir aylak sürüsünden kurtarmak için hayatını verdiği ortaya çıktı. Dizinin senaristi Scott M. Gimple, Madison’ın diziye dönüşünün nasıl olacağı hakkında herhangi bir ayrıntı vermedi, ancak hayranların, 7. Sezon’un gelecek bölümlerinde veya Sezon 8’in yayına girmesiyle birlikte bu konudaki bütün sorularına cevap bulacaklarını ifade etti

7. Sezonun ikinci yarısında, 6. Sezon finalindeki nükleer patlamanın üzerinden aylar geçmiş olacak ve Strand şimdi kendi yarattığı derebeyliğin gelişimiyle meşgul durumda. Grubun diğer üyeleri, Strand’in saltanatını devirmek ve var olduğundan bile emin olmadıkları gizemli bir yer olan Padre’yi aramaya devam etmek zorunda kalıyorlar. Şiddetli bir hastalığa yakalanan Alicia ise kendi ekibini arkasına alarak Strand’a karşı savaş ilan ediyor.

Sezonun ikinci yarısı AMC’de 17 Nisan 2022’de başlayacak ve tüm bölümler normal yayından bir hafta önce 10 Nisan 2022’de AMC+’da yayınlanacak. Dizinin sekizinci sezonu için şu anda kesin bir yayın tarihi yok. 7. Sezonun ikinci yarısı için yayınlanan promosyon tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Önceki İçerik Harry Potter 20. Yıl Özel Bölümünden İlk Fotoğraf Geldi
Sonraki İçerik Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi