Denzel Washington Equalizer 3 ile Aksiyona Geri Dönmeye Hazırlanıyor

Denzel Washington’ın The Equalizer 2 için eski denizci ve özel ajandan dürüst bir paralı askere dönüşen Robert McCall karakteri ile sinemalarda boy göstermesinden bu yana neredeyse dört yıl geçti. Aradan geçen süre içerisinde potansiyel bir üçüncü film hakkında çok az şey duyduk. Ancak Washington, dün verdiği bir röportajda yönetmen Antoine Fuqua’nın üçüncü film için yapımcılarla bir anlaşma yapmak üzere olduğunu söyledi. Devam filmin senaryosunun tamamlandığını belirten ünlü oyuncu bu filmle birlikte hikayenin bütün parçalarının yerine oturacağın belirtiyor.

Denzel Washington, ” Üçüncü Equalizer filminin yazımı tamamlandı, ben de bu projede yer almayı iple çekiyorum.” diyor. Devam filminin de öncekileri gibi aksiyon dolu olacağına vurgu yapan Washington, esprili bir dille devam ediyor; “Yine insanları döveceğim. Macbeth’in Trajedisi filminden sonra gidip bazı insanları dövmek. Daha iyisi olamaz, değil mi?”

Evet, Joel Coen’in Shakespeare uyarlamasında Washington’ın karakteri kavga dövüş gibi şeyler içermiyordu, ama The Equalizer’daki McCall daha çok dürüst intikamcı bir tip. Başrolünde Edward Woodward’ın oynadığı 1980’lerin aynı ismi taşıyan ünlü dizisinin farklı bir uyarlaması olan Equalizer’ın ilk iki filmi 2014 ve 2018 yıllarında vizyona girmişti.

Önceki İçerik Uncharted’ın Yeni Posteri Holland, Wahlberg ve Banderas’ı Bir Araya Getiriyor
Sonraki İçerik Karlar Kralı Norm 2