Charlize Theron, Fast X Filmiyle Hızlı ve Öfkeli Serisine Geri Dönüyor

Oscar ödüllü aktris Charlize Theron, Hızlı ve Öfkeli serisinin yakında çıkacak olan onuncu bölümünün setinden ilk kamera arkası fotoğraflarını Instagram’da paylaştı. Böylece güzel oyuncunun ekibe geri döneceği hakkındaki söylentiler, ete kemiğe bürünmüş oldu. Aşağıda görebileceğiniz fotoğraf, bize Theron’un yeni saç stiliyle serideki karakterine ilk kez göz atmamızı sağlıyor.

Vin Diesel liderliğindeki sondan bir önceki devam filminin 19 Mayıs 2023’te sinemalara gelmesi planlanıyor. Duyurulan gösterim tarihi, filmin oldukça sıkı bir rekabet ortamıyla karşılaşacağını gösteriyor. Zira film, Galaksinin Koruyucuları Bölüm: 3 ve The Little Mermaid gibi iki yüksek profilli projeyle aynı ayda piyasaya sürülecek.

Senaryosunu Chris Morgan’ın kaleme aldığı Fast X, Chris Justin Lin tarafından yönetiliyor. Lin, son bölümün de yönetmenliğini üstelenecek. Resmi kadro açıklanmasa da, serinin demirbaşları Vin Diesel, Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Ludacris, Nathalie Emmanuel ve Sung Kang’ın kendi rollerini yeniden oynamaları bekleniyor. Onuncu bölümde, seriye yeni katılan oyuncular ise Jason Momoa (Aquaman), Daniela Melchior (The Suicide Squad) ve Brie Larson (Captain Marvel) olmuştu.

Gary Scott Thompson tarafından yaratılan karakterlere dayanan son bölüm, ekibi Londra’dan Tokyo’ya, Orta Amerika’dan Edinburgh’a ve Azerbaycan’daki gizli bir sığınaktan Tiflis’in kalabalık sokaklarına kadar dünyanın dört bir yanına götürecek. Yol boyunca bazı eski arkadaşlar geri dönecek, eski düşmanlar ortaya çıkacak, tarih yeniden yazılacak ve ekibin birbirine bağlılığı gerçek anlamda daha önce hiç olmadığı kadar test edilecek.

Seri, 2001 yılında Hızlı ve Öfkeli’nin piyasaya sürülmesiyle başladı ve bunu bir dizi devam filmi, yan ürün ve video oyunu izledi. Uluslararası alanda büyük beğeni toplayan serinin filmleri dünya çapında toplamda 6 milyar dolardan fazla hasılat elde etmeyi başardı.

Önceki İçerik Breaking Bad’in En Kötü 10 Karakteri (Walter White Hariç)
Sonraki İçerik Cehennem Melekleri 4’ün İlk Posteri, Yıldızlar Geçidi Kadrosunu Gösteriyor