Cehennem Melekleri 4’ün İlk Posteri, Yıldızlar Geçidi Kadrosunu Gösteriyor

Neredeyse on iki yıl önce Cehennem Melekleri, Sylvester Stallone , Jason Statham ve pek çok aksiyon filmi efsanesini bir araya getiren bir seriyi başlatarak sinemalaraki yerini almıştı. Şimdi ise, Cehennem Melekleri 3’ün yayınlanmasından neredeyse sekiz yıl sonra, hayranlar Cehennem Melekleri 4’ten ilk görsele kavuştular. CinemaCon etkinliğinde sergilenen görüntü, filmin sloganını, oyuncu kadrosunu ve hayranların film vizyona girdiğinde görecekleri yüzleri gösteren posterler biçiminde lanse edildi.

Cehennem Melekleri serisi, bir grup paralı askerin aksiyon dolu hikayesini takip eden ve 80’ler ve 90’ların pek çok ünlü aksiyon yıldızını bünyesinde barındıran Stallone’un yarattığı bir film serisi. İlk üç filmde hayranlar, Stallone, Jet Li, Dolph Lundgren, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme ve Harrison Ford gibi efsaneleri aynı anda ve aynı ekranda görmekten çok memnun oldular. Yayınlanan posterler, serinin dördüncü bölümünün de “yıldızlar geçidi” oyuncu kadrosu geleneğini sürdüreceğini gösteriyor.

Posterler, hayranların filmden beklediği gibi kocaman silahları elinde tutan ve gölgelerin arkasında gizlenen oyuncu kadrosunu içeriyor. Onlara “Öldükleri zaman ölmüş olacaklar” sloganı eşlik ediyor. Görünüşe göre dördüncü film de ilk üçündeki mizah unsurlarını içinde barındırıyor. Posterler ayrıca, hem yeni hem de eski oyuncuların isimlerini taşıyor. Stallone, Statham, Lundgren ve Randy Couture gibi eski kadronun yanı sıra, Curtis “50 Cent” Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Andy García, Jacob Scipio, Levy Tran ve Iko Uwais gibi yeni isimleri posterlerde yer alıyor.

Cehennem Melekleri 4, daha önce Şeref Madalyası filmiyle ünlenen yönetmen Scott Waugh tarafından yönetiliyor. Filmin senaryosunu Spenser Cohen, Max Adams ve John Joseph Connolly tarafından kaleme alındı. Filmin henüz net bir çıkış tarihi yok, ancak bu sene içinde vizyona girmesi bekleniyor. Afişlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Önceki İçerik Charlize Theron, Fast X Filmiyle Hızlı ve Öfkeli Serisine Geri Dönüyor
Sonraki İçerik Amber Heard’ın Aquaman 2’den Çıkarılması İçin 1.9 Milyon İmza Toplandı