Bryan Cranston Superman Spin-off’unda Lex Luthor’u Oynayabilir mi?

Bryan Cranston’ın olası bir Superman spin-off’unda Lex Luthor’u canlandırsa olağanüstü bir iş çıkaracağına şüphe yok. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan hayran yapımı yeni bir poster, filmin olası oyuncu kadrosunu konu ediyor. Batman’in baş düşmanının ​​hikayesini konu alan bağımsız bir film olan 2019 yapımı Joker’inin muazzam başarısından sonra, hayranlar başka hangi süper kötü karakterlerin kendi filmlerini çekebileceğini merak ediyorlardı. Superman’in en büyük düşmanlarından biri olarak, Lex Luthor bariz bir seçim gibi görünüyor, ancak Joker’de olduğu gibi, Lex Luthor’un solo filminin de başarıya ulaşması için yeterince güçlü bir oyuncu ile çalışılması gerekiyor.

Sanatçı Bryan Zapp tarafından tasarlanan poster, Cranston’ı süper kötü Lex Luthor rolüne yakıştırıyor. Var olmayan Luthor filmi için yaratılan poster bizlere Lex’in kel kafasına ve giysisine sadece küçük bir bakış açısı sunsa da, Cranston’ı bu rolde hayal etmek gerçekten zor değil. Poster kült film Joker’den ilham alıyor gibi görünüyor ve bu kesinlikle Suçun Palyaço Prensi Batman için ne ise Lex Luthor’un da Superman için aynı olduğu anlamına geliyor. Zira hayranlara göre DC’nin en tanınmış süper kötülerinden bir liste yapılırsa, Joker ve Lex her türlü bu listenin en tepesinde yer alırdı.

Orijinal Superman filmlerinde başrol Christopher Reeve ile birlikte Lex Luthor, Gene Hackman tarafından canlandırılmıştı. Daha yakın dönemde ise, Jesse Eisenberg, DC yapımları Batman v Superman: Adaletin Şafağı ve Justice Leauge filmlerinde Lex Luhor’u oynamıştı. Ayrıca Lex’in beyaz perdedeki geleceği belirsiz olsa da, Eisenberg fırsat verilirse bu rolü tekrar üstlenmeye hazır olduğunu söylemişti.

Bryan Cranston bu sene Jerry ve Marge Go Larg , Asteroid City ve Argylle dahil olmak üzere birçok yeni filmde yer alıyor. Ayrıca yine Cranston’ın başrolde olduğu Showtime’ın popüler dizisi Your Honor’ın ikinci sezonu onayı aldı. Başlangıçta tek sezonluk bir dizi olması amaçlanan dizi Cranston’ın Breaking Bad’den bu yana televizyondaki ilk başrolü. Umarız Lex Luthor filmi Warner Bros’tan da gerekli onayı alır ve Cranston’ı bu efsane kötü adam rolüyle izleme şansını elde ederiz.

Önceki İçerik The Unforgivable, Sandra Bullock’un En İyi 10 Film Arasındaki 2. Netflix Filmi Oldu
Sonraki İçerik William Shakespeare Eserlerinden Uyarlanmış En İyi 5 Film