Brie Larsson Hızlı ve Öfkeli 10’un Kadrosuna Katıldığını Duyurdu

Oscar ödüllü oyuncu Brie Larsson Hızlı ve Öfkeli 10’un oyuncu kadrosuna katıldığını ve yaşadığı heyecanı Instagram hesabından paylaştı. Kaptan Marvel’in yıldızını kadrosuna katan aksiyon serisinde daha önce Gal Gadot, John Cena, Charlize Theron ve Idris Elba gibi ünlü isimler rol almıştı. Söylentilere göre sonu yaklaşmakta olan serinin yapımcıları yarışın son turuna girerken daha fazla yıldız ismi kadroya eklemeye devam etmek istiyor gibi görünüyor.

İlk başlarda orta derecede başarılı bir yapım olarak yayın hayatına başlayan seri, özellikle son filmleriyle oldukça popüler hale geldi ve filmlerin artık gişede büyük gişe rakamlarına ulaşması bekleniyor. Vin Diesel yaklaşmakta olan iki filmin serinin sonu olacağını açıkladığında, şu ana kadar yüksek oktanlı aksiyondan keyif alan herkesin serinin sonunu beyaz perdede görmek isteyeceği kesin. Bu popülaritenin de gösterdiği gibi filmlerin çizgisi bozulmazsa milyar dolarlık gişe rakamlarına doğru gidiyor olabilir.

Şubat ayında seriye katılmayı çok istediğini açıkladıktan sonra Larson’ın filme katılmaktan dolayı yaşadığı mutluluk pek şaşırtıcı değil. Heyecandan yerinde duramadığı belli olan Larsson gönderisinde şu cümleleri kullanıyor.

“Heyecan, Fast ailesine katılma konusunda ne hissettiğimi açıklamama yetmiyor. Beni bu kadar nezaket ve heyecanla karşıladığınız için teşekkür ederim. Daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyorum (mümkün olduğunda).”

Önceki İçerik Nicholas Cage Oynadığı En İyi Üç Filmi Seçti
Sonraki İçerik Netflix, Merakla Beklenen Stranger Things Dördüncü Sezon Fragmanını Yayınladı