Andrew Garfield, Bir Süreliğine Oyunculuğa Ara Vereceğini Açıkladı

Andrew Garfield’ın en yeni projesi Under the Banner of Heaven’ın yayınlanmasına bir gün kalmışken, ünlü aktörden çarpıcı bir açıklama geldi. Variety dergisine konuşan Garfield, deşarj olmak amacıyla bir süreliğine oyunculuğa ara vereceğini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl boyunca Garfield, Hollywood’un en çok takip edilen ünlülerinden biri oldu. Aralık ayında Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok’taki alternatif Peter Parker rolüyle geri dönen oyuncu, filmin tüm zamanların en başarılı Örümcek Adam filmi olmasına katkıda bulunmuştu. Garfield ayrıca Tick, Tick… Boom’daki beğeni toplayan performansıyla Akademi Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday olmuş, aynı kategoride Altın Küre Ödülü’nü kazanmayı başarmıştı.

Garfield, yeni dizisinin tanıtımı için kısa süre önce Variety dergisi ile kariyeri ve geleceği hakkında konuştu. Şimdilik, başka bir projede yer almak gibi bir planı olmadığını ifade eden Garfield, iyi bir dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve deşarj olması gerektiğini söyledi. Böylesine başarılı bir yıl geçirdikten sonra ünlü aktör, bir sonraki rolünü düşünmeden, endüstri dışındaki hayatın tadını çıkarmak için kendisine biraz zaman ayırmak istiyor gibi görünüyor.

“Biraz ara vereceğim. Biraz dinleneceğim. Bundan sonra ne yapmak istediğimi ve kim olmak istediğimi yeniden düşünmem ve bir süreliğine biraz normal bir insan olmam gerekiyor.”

Andrew Garfield, Örümcek Adam Rolüne Dönebilir

Birçok Marvel hayranı, Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok’ta yeniden görünmesinin ardından Andrew Garfield’ın üçüncü solo İnanılmaz Örümcek Adam filmini hak ettiğini düşünüyor. Garfield’ın bu filmle geri dönmesi için hayran kampanyaları düzenlendi, çünkü o Örümcek Adam evreninde kendi üçlemesine sahip olmayan tek Peter Parker. Garfield daha önce yeni bir film için seriye geri dönmeye açık olduğunu söylemişti, ancak şu anda bu konuda yapılmış kesin bir açıklama yok.

Bu arada Garfield’ın son projesi, FX tarafından hayata geçirilen drama dizisi Under the Banner of Heaven’de ünlü aktör, tüyler ürpertici bir çifte cinayeti araştıran bir dedektifi canlandırıyor. Dizi, 28 Nisan 2022’de Hulu Platformunda yayınlanmaya başlayacak.

Önceki İçerik Yönetmen Baz Lurhmann, Elvis’in Bir Süper Kahraman Filmi Olduğunu Söylüyor
Sonraki İçerik Avatar’ın Devam Filminin Adı “Avatar: The Way of Water” Olarak Açıklandı