Johhny Depp’siz Bir Jack Sparrow Düşünülebilir Mi?

Disney’in Johnny Depp’in Jack Sparrow’unun artık Karayip Korsanları serisinin bir karakteri olmayacağını açıklamasının üzerinden üç yıldan fazla zaman geçti , ancak filmin hayranları bu fikri kabullenmeyi tamamen ve kesinlikle reddediyor.

Şu anda yapım aşamasında olan ve serinin son filmi Dead Men Tell No Tales’in doğrudan devamı niteliğinde olacak olan bir film var. Ancak ne yazık ki bu filmin başrolünde Johhny Depp yer almıyor.

Filmin kadrosuna Depp’in dahil edilmesi için defalarca dilekçeler verildi ve internet üzerinden milyonlarca kişinin katıldığı imza kampanyası düzenlendi. Görünen o ki filmin seyirci kitlesi Kaptan Jack Sparrow’suz bir Karayip Korsanları filmine asla sıcak bakmıyor.

Ancak stüdyo bu konuda Nuh deyip Peygamber demiyor. Bu da bizi Disney’in solo bir Jack Sparrow projesi geliştireceği ancak başrolde Johhny Depp’in yer almayacağına dair yayılan dedikoduların gerçek olabileceği ihtimaline inanmaya zorluyor. Ancak yine de bu söylentinin doğru olma ihtimali çok da yüksek değil.

Stüdyo Jack Sparrow’suz bir Karayip Korsanları filminin başarılı olacağından emin olabilir ancak, tek başına bir Jack Sparrow filmi üstelik Johhny Depp’siz bir kadroyla yapmak başlı başına intihar olacaktır.

Zaten Jack Sparrow rolüyle bu kadar bütünleşmiş bir oyuncunun yerini kimse almak istemeyecektir.

Önceki İçerik Squid Game’in Başarısının Sırrı Ne?
Sonraki İçerik Tom Hanks Oynadığı En İyi Üç Filmi Açıkladı