Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi

İtalya yapımı orijinal Netflix dizisi, Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi 27 Ekim 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi.

Dizinin yönetmenlik koltuğunda Bindu De Stoppani ve Michela Andreozzi ikilisi otururken, senarist ve yazar kadrosunda ise Bindu De Stoppani, Fabrizio Cestaro, Michela Andreozzi, Costanza Durante ve Silvia Zucca gibi deneyimli isimler bulunuyor.

Başrolümüzde kalbi defalarca kırılmış ve umudunu yitirmiş Alice Bassi var.

Alice, 30’lu yaşlarında, bekâr ve küçük bir televizyon kanalında yapım asistanı olarak çalışır.

İş arkadaşı ve aynı zamanda eski sevgilisi olan Carlo, evlenmek ve baba olmak üzeredir. Bir tarafta Carlo ile sonlandıramadığı anlamsız bir ilişki diğer tarafta şirketin yeni kreatif direktörü olan çekici ve gizemli Davide.

İş ve aşk hayatı yolunda gitmeyen Alice, Tio ile karşılaşır. Kendini astrolojik guru olarak tanımlayan Tio, kısa süre sonra Alice’in kişisel “kırık kalpler için astroloji rehberi” olur.

Her burç için ayrı bir bölüm ayrılan bu dizide, ilk sezon Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçları işleniyor. Her bölümü ortalama 35 dakika süren dizi, ilk sezonu ile beraber toplamda 6 bölümden oluşuyor. Geriye kalan 6 burcun olmaması 2.sezonun yolda olduğunun mesajını veriyor.

Önceki İçerik Fear The Walking Dead Sekizinci Sezon Onayını Aldı
Sonraki İçerik Christopher Nolan Oppenheimer’ın Kadrosuna 3 Yıldız İsim Daha Ekledi