İllegal Hayatlar Filmi Vizyonda. Film Kaç Dakika, IMDB Puanı ve Merak Edilenler

Kamuoyunda “Röportaj Adam” olarak tanınan Youtube fenomeni Mahsun Karaca, milyonlarca kez izlenen video konsepti İllegal Hayatlar serisini beyazperdeye taşıdı. Senaristliğini ve yönetmenliğini Cenk Çelik’in üstlendiği filmin başrollerinde Mahsun Karaca’nın yanı sıra Müjde Uzman, Ali İhsan Varol ve Mehmet Kahraman gibi isimler yer alıyor.

13 Ocak Cuma günü ülke genelinde 316 salonda vizyona giren İllegal Hayatlar filmi, ilk hafta sonu gişede 152.634 kişilik seyirci rakamına ulaştı ve toplam 10.825.860 TL’lik hasılat elde etti. Fenomen Mahsun Karaca’nın 2.3 milyonluk Youtube abone miktarına bakıldığı zaman ilk hafta sonu seyirci rakamları beklenenin altında kalmış gibi görünüyor.

İllegal Hayatlar Kaç Dakika?

1 saat 44 dakika uzunluğundaki komedi filminin IMDB puanı ise 10 üzerinden 7.5 olarak gerçekleşmiş durumda.

İllegal Hayatlar Konusu

İllegal Hayatlar, kaçak bir kumarhane işletmekte olan Mahsun isimli bir adamın başından geçen komik olayları konu alıyor. Kumarhane sahibi Mahsun, sık sık gerçekleşen polis baskınlarından kurtulmak amacıyla bir siyasi parti kurar ve bu sayede kumarhanesini daha rahat işletebileceğine inanır. Ancak bu fantastik girişimi onu ve arkadaşlarını hem komik hem de heyecanlı bir maceranın içine sürükler.

İllegal Hayatlar Fragmanı

Önceki İçerik BTS Yet to Come Sinema, Gösterime Giriyor, Bilet Fiyatları Ne kadar?
Sonraki İçerik Yerli Netflix Dizisi Şahmaran Ne Zaman Yayınlanacak? Başrollerinde Kimler Var?